Wykonawstwo Instalacji Lublin

Instalacje sanitarne są jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia budynków użytkowych. Jest to zespół wszystkich instalacji znajdujących się wewnątrz jak i na zewnątrz budynku przez które doprowadzane są do niego woda oraz powietrze.  Istotnym jest przy tym, by systemy te były ekonomiczne oraz nie pobierały zbyt dużej ilości energii. Dzięki temu pomagają nam nie tylko zaoszczędzić sporą część wydatków, ale działają również z korzyścią dla środowiska. 

Nasza firma specjalizuje się w wysokojakościowych usługach wykonawstwa instalacji. Do najważniejszych instalacji zaliczamy instalację grzewczą, wodno-kanalizacyjną oraz wentylacyjną.

Usługi wykonania instalacji WOD KAN i CO Lublin

Instalacja wodna, inaczej zwana wodociągową jest układem połączonych ze sobą przewodów oraz urządzeń, które pomagają doprowadzić wodę do wybranych pomieszczeń budynku. Doprowadzana jest z sieci wodociągowej za pomocą przyłączy. Przeważnie instalacje te dołącza się do punktów poboru wody znajdujących się w kuchniach, toaletach, łazienkach, pralniach, jak również w garażach oraz wszelkiego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych. 

Najczęściej spotykanymi systemami rozprowadzania instalacji wodnej są system trójnikowy oraz system rozdzielaczowy. Instalacja kanalizacyjna zajmuje się natomiast odprowadzaniem zanieczyszczonej wody, czyli ścieków i najczęściej wykonywana jest z PCV oraz PP.  Montaż obu z nich to szereg skomplikowanych działań, które należy powierzyć doświadczonym specjalistom. Podobnie jest w przypadku instalacji centralnego ogrzewania. Jej zadaniem jest zapewnić ciepło oraz komfort użytkownikom ogrzewanych pomieszczeń. Naszym klientom polecamy  coraz popularniejszą oraz ekologiczną instalację centralnego ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła.

Pompa ciepła ze zbiornikiem c.w.u
gruntowa pompa ciepła ecoForest 5-22 kW z zasobnikiem na cwu.jpg

Instalacja WOD KAN i CO Lublin

 We wszystkich przypadkach konieczna jest specjalistyczna pomoc firmy, która oferuje usługi wykonania instalacji sanitarnych. Gwarantujemy sprawną i szybką realizację kompleksowych inwestycji w budynkach publicznych, przemysłowych oraz prywatnych. Wykwalifikowana grupa naszych specjalistów wraz z wysokiej jakości zapleczem technicznym oferuje precyzyjny montaż,  serwis oraz wykonawstwo.  Instalacja WOD KAN i CO  we współpracy z naszą firmą to wydajne funkcjonowanie systemów przez długie lata.  Wieloletnia współpraca z dużą gamą klientów pozwoliła nam zdobyć doskonałe doświadczenie oraz znacznie poszerzyć naszą wiedzę. 

Szukasz doświadczonego wykonawcy? Wypełnij poniższy formularz 

Wszystkie usługi

Pompy
ciepła

Audyty energetyczne

Projektowanie

Wykonawstwo

Nadzór nad wykonawstwem

Proces
współpracy

Skontaktuj się z nami

EcoHVAC

Kontakt

al. Kraśnicka 72,
20-718 Lublin

Formularz Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  EcoHVAC

  Kontakt

  al. Kraśnicka 72
  20-718 Lublin

  Formularz Kontaktowy