Audyty energetyczne Lublin - EcoHVAC

Audyt energetyczny wykonuje się aby określić energooszczędność budynku. Jest to ekspertyza która określa co należy ulepszyć, zmienić aby użytkować wnętrza, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i kosztów niezbędnych do ogrzewania, wentylacji oraz generowania ciepłej wody. 

Audyt energetyczny budynku Lublin – analiza aktualnego stanu

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem audytów energetycznych dla budynków o różnym charakterze – mieszkalnych bądź użyteczności publicznej. Każdy obiekt dysponuje swoistymi możliwościami, które mają bezpośredni wpływ na wybór optymalnych rozwiązań instalacji. Pod uwagę wziąć należy kilka istotnych kwestii – usytuowanie budynku, wielkość, kształt oraz rodzaj zastosowanych materiałów. Właściwa analiza pozwala na optymalne zaplanowanie termomodernizacji budynku.

Audyty energetyczne Lublin – informacje i wytyczne

Właściwe przeprowadzony i kompletny audyt energetyczny powinien zawierać istotne informacje, które przyczynią się do wdrożenia nowych rozwiązań niezbędnych do ograniczenia zużycia energii. Istotną kwestią jest aktualny stan techniczny budynku oraz koszty, generowane przez wykorzystywaną energię. Przeprowadzona analiza umożliwi zaproponowanie najbardziej opłacalnych i najkorzystniejszych sposobów termomodernizacji budynków, w tym zmniejszenia kosztów eksploatacji. 

Audyt zawiera rozwiązania techniczne, nakłady finansowe modernizacji oraz przewidywany efekt, opierający się na określeniu wysokości oszczędności. Niezbędne jest oszacowanie wysokości środków finansowych, jakie należy przeznaczyć na realizację proponowanych zmian. Warto zaznaczyć, iż istnieje wiele form pomocy finansowej, proponowanej przez Państwo: programy regionalne, unijne bądź samorządowe. 

Audyt energetyczny  dla Twojego domu – postaw na energooszczędność 
 

Dysponujemy specjalistycznym zapleczem ekspertów z zakresu energooszczędnych rozwiązań dla domów. Fachowa wiedza i doświadczenie pozwalają nam bezbłędnie ocenić każdy rodzaj obiektu. Audytor dokładnie zapoznaje się z dokumentacją budynku, zawierającą rodzaj użytych materiałów do budowy. Konieczna jest ocena stanu ścian, okien oraz dachu. Pod uwagę brane są także wszelkie usterki, które mogą mieć wpływ na późniejsze prace modernizacyjne. Analiza zawiera ocenę obecnych instalacji, które najczęściej nie są najkorzystniejszymi rozwiązaniami. Wykorzystując własne narzędzia i sprzęt, audytor wykonuje niekiedy osobiste pomiary i obliczenia.  

Chcesz zmniejszyć koszty związane z eksploatacją budynku? Audyt energetyczny dostarczy Ci niezbędnych informacji, które pozwolą wdrożyć efektywne rozwiązania. Z naszą pomocą stworzysz dom energooszczędny, który maksymalnie wykorzystywać będzie własne możliwości. 

Wszystkie usługi

Pompy
ciepła

Audyty energetyczne

Projektowanie

Wykonawstwo

Nadzór nad wykonawstwem

Proces
współpracy

Skontaktuj się z nami

EcoHVAC

Kontakt

al. Kraśnicka 72,
20-718 Lublin

Formularz Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  EcoHVAC

  Kontakt

  al. Kraśnicka 72
  20-718 Lublin

  Formularz Kontaktowy