Zaprojektuj z nami instalację sanitarną w swoim domu

Świadczymy usługi  projektowe w zakresie instalacji sanitarnych : wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania z pompą ciepła oraz wentylacyjnych.

Wszystkie projekty wykonywane są przez doświadczonych pracowników, którzy dysponują specjalistyczną wiedzą z dziedziny inżynierii grzewczej i sanitarnej. Precyzyjnie podchodzimy do każdego zlecenia, starannie dobierając najkorzystniejsze rozwiązania oparte na najnowszych technologiach  w taki sposób aby były w jak największym stopniu dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz były zgodne z obowiązującymi normami prawa budowlanego.

Zgodnie z WT 2021 wszystkie budynki i instalacje które powstają od 1 stycznia 2021 roku posiadają obniżone dopuszczalne wartości współczynników przenikania ciepła oraz zapotrzebowania na energię nieodnawialną dlatego aby sprostać tym wymaganiom musimy zaplanować źródło ciepła wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Korzystając z nowoczesnych programów projektujemy efektywne rozwiązania wykorzystujące technologie OZE,  które pozwalają zminimalizować zużycie energii elektrycznej oraz zapewnić higienę i komfort życia w budynku.

Właściwie zaprojektowana i wykonana instalacja sanitarna zapewnia nam bezawaryjne i proste korzystanie z bieżącej wody oraz ogrzewanie domu.

Zajmujemy się również projektowaniem termomodernizacji budynków.

Plan termomodernizacji Lublin – poszczególne elementy projektu

Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy, jak ogromne nakłady energii tracone są każdego dnia przez naszą zabudowę. Połączenie innowacyjnych rozwiązań z nowoczesnymi możliwościami zapewnić nam może nową jakość użytkowania pomieszczeń. Wygoda i komfort są niezaprzeczalne, jednak nie sposób pochylić się nad energooszczędnym charakterem takiej inwestycji.

Wykonujemy profesjonalne projekty termomodernizacji, zawierające niezbędne wytyczne odnośnie optymalnych rozwiązań. Utrata ciepła bywa zazwyczaj znacząca i bezpośrednio wpływa na wysokość ponoszonych kosztów użytkowania wnętrz budynku.  Specjalistyczny plan termomodernizacji opierać się powinien na modernizacji bądź wymianie poszczególnych elementów budynku takich jak:

 • System ocieplenia ścian, dachu, stropów – z uwzględnieniem piwnic bądź podłóg na gruncie. 
 • Stolarka okienna i drzwiowa. 
 • Źródło ciepła i instalacja grzewcza.
 • System zaopatrywania w ciepłą wodę użytkową.
 • Wentylacja.
 • Możliwość zastosowania instalacji, wykorzystujących energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych. 
projekt instalacji pompy ciepła ecohvac lublin

Wyeliminuj straty ciepła w swoim domu

Zastosowanie proponowanych zmian w dłuższej perspektywie czasu to zaoszczędzenie ogromnych nakładów finansowych.  Projekt termomodernizacji dla Twojego domu, to możliwość zamieszkania w energooszczędnym i ekonomicznym miejscu, które każdego dnia generować będzie znacznie mniejsze nakłady energii. 

Instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne są jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia domu, firmy oraz pozostałych budynków użytkowych. Istotnym jest przy tym, by systemy te były ekonomiczne oraz nie pobierały zbyt dużej ilości energii. Dzięki temu pomagają nam nie tylko zaoszczędzić sporą część wydatków, ale działają również z korzyścią dla środowiska.

Wszystkie usługi

Pompy
ciepła

Audyty energetyczne

Projektowanie

Wykonawstwo

Nadzór nad wykonawstwem

Proces
współpracy

Skontaktuj się z nami

EcoHVAC

Kontakt

al. Kraśnicka 72,
20-718 Lublin

Formularz Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  EcoHVAC

  Kontakt

  al. Kraśnicka 72
  20-718 Lublin

  Formularz Kontaktowy