Zlokalizowałeś usterkę? Wezwij serwisantów pomp ciepła

Pompy ciepła są innowacyjnym rodzajem ogrzewania, na który w ciągu ostatnich lat decyduje się coraz więcej osób. Wiąże się to z niezwykłą wydajnością ich działania, a także wysoką energooszczędnością. Są doskonałą alternatywą dla standardowych systemów grzewczych, a swoje zastosowanie znajdują w wielu rodzajach budynków. Za sprawą ciepła pobranego z powietrza lub gruntu, dbają o prawidłową temperaturę pomieszczeń. Zastosowanie tego rozwiązania jest dobrą decyzją, bowiem system ten, będzie nam sprawnie służyć przez długie lata. 

Serwis pomp ciepła Lublin

By zadbać o należytą i wydajną pracę zamontowanych pomp ciepła, powinniśmy pamiętać o wykonywaniu przeglądów eksploatacyjnych przynajmniej jeden raz w roku. Zaleca się wykonywanie takich przeglądów zarówno przed rozpoczęciem jak i po zakończeniu okresu grzewczego. Odpowiednia kontrola urządzeń pomoże zachować dobry stan techniczny instalacji, co przyczyni się do jej wydajnego i sprawnego funkcjonowania. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu serwisowania pomp ciepła. W skład naszych obowiązków wchodzi zarówno pełna kontrola dolnego, jak i górnego źródła pompy ciepła, kontrola obiegu chłodniczego, a także kontrola automatyki i poprawności ustawień. Współpraca z nami to gwarancja pomocy wykwalifikowanych serwisantów.

Serwis instalacji WOD, KAN i CO Lublin

Jako doświadczona firma wykonawcza, naszym klientom oferujemy również specjalistyczne usługi z zakresu wentylacji, klimatyzacji, instalacji centralnego ogrzewania, jak również instalacji wodno-kanalizacyjnych. Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń sprawdzonych producentów oraz posiadamy bogate zaplecze techniczne, umożliwiające sprawną realizację inwestycji w budynkach przeznaczonych do użytku publicznego, przemysłowego, jak również prywatnego. Nasz profesjonalny zespół specjalistów dba o dokładny montaż, naprawę i serwis instalacji WOD, KAN i CO Lublin, byś mógł w pełni cieszyć się ich sprawnym i efektywnym działaniem przez długi czas. Zdobywając doświadczenie i niezbędną wiedzę, stawiamy sobie poprzeczkę niezwykle wysoko, by móc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów i sprostać ich wymaganiom oraz oczekiwaniom. Pomimo tego, że na rynku działamy od 2014 roku, współprace z wieloma klientami pozwoliły nam nabyć ogrom niezbędnego doświadczenia, co buduje pozytywne perspektywy na przyszłość. Naszym osiągnięciem jest bycie członkiem Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC oraz posiadanie certyfikatu epha, co tylko potwierdza, że współpraca z nami jest najlepszym wyborem. 

Zgłoszenie serwisowe

  Nasze usługi:

  Wnioski o dotację

  Audyty energetyczne

  Projektowanie termomodernizacji

  Montaż
  pomp ciepła

  Wykonawstwo instalacji

  Nadzór nad wykonawstwem

  Proces
  współpracy