Witamy na stronie!

Firma EcoHvac Ltd.

O nas

funkcjonuje na rynku od roku 2014. Pomimo krótkiego okresu notuje ona bardzo dynamiczny wzrost, który daje niezwykle optymistyczne perspektywy na przyszłość. Podstawowa koncepcja funkcjonowania firmy opiera się na zdobytym doświadczeniu oraz dynamicznym rozwoju. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, szkolimy naszych pracowników, aby móc sprostać wymogom rynkowym i przede wszystkim Państwa oczekiwaniom.

 

o-nas1
o-nas2
pompy-ciepla-o-nas

Nasze produkty charakteryzują się najwyższym standardem jakości oraz są dedykowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jesteśmy również firmą wykonawczą. Oferujemy kompleksowe usługi dla domu jednorodzinnego w zakresie: instalacji centralnego ogrzewania, w tym również instalacji z pompą ciepła (własna wiertnica), instalacji wod-kan, wentylacji i klimatyzacji.

Posiadamy zarówno wyspecjalizowaną kadrę, jak i odpowiednie zaplecze techniczne zdolne do realizacji inwestycji w obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych w zakresie instalacji HVAC, w tym sieci ciepłowniczych, przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych. 

0 7
+

Lat na rynku

0 25
+

Inżynierów

0 500
+

Realizacji

EcoHVAC

Dlaczego my?

Zalety
01

OBLICZENIA

Sami wykonujemy obliczenia zapotrzebowania na moc grzewczą

02

POLISA

Posiadamy polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonych prac

03

INSTALACJE

Wykonujemy i serwisujemy nie tylko urządzenia, ale przede wszystkim całe instalacje

04

JAKOŚĆ

Instalujemy wyłącznie najwyższej jakości urządzenia największych znanychy marek

Jesteśmy członkiem Polskiej Organizacji Rozwoju Pomp Ciepła oraz jedynym na Lubelszczyźnie certyfikowanym instalatorem pomp ciepła.

port pc
EHPA-logo-Transparent
Nasze realizacje

Przykładowe prace u naszych klientów

Realizacje

Masz pytania? Chciałbyś współpracować?

Skontaktuj się z naszymi konsultantami. Udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie pytania.