Zobacz jak wygląda współpraca krok po kroku

Krok 1 | Badanie potrzeb klienta 

 

Wszelkie wymagania i potrzeby budynków, które użytkujemy potrafią być bardzo zróżnicowane. Wybór odpowiedniego rodzaju pompy jest więc rzeczą, na którą ma wpływ wiele czynników. Nasza firma oferuje kompleksowe doradztwo w kwestii działania i użytkowania pomp ciepła. Przedstawimy Ci wszystkie dostępne opcje, rozwiejemy wątpliwości oraz podpowiemy, jaki rodzaj instalacji sprawdzi się najlepiej. 

Krok 2 | Wizja lokalna u klienta

 

Kolejnym, bardzo istotnym krokiem jest dokonanie wizji lokalnej u klienta. Nasi wykfalifikowani specjaliści przyjadą w wyznaczone miejsce, by dokładnie sprawdzić warunki techniczne umożliwiające podłączenie instalacji i upewnić się, że będzie ona miała możliwość działać w pełni sprawnie i bezpiecznie. Wtedy też ustalamy i oszacowujemy wstępne kosztorysy oferowanej przez nas usługi. 

Krok 3 | Przygotowanie oferty / Wycena

 

Po wstępnym zapoznaniu się z Twoimi potrzebami oraz wymaganiami i warunkami budynku, przystępujemy do przygotowania zadowalającej Cię oferty. Pomożemy Ci ustalić i dobrać proste, lecz korzystne i funkcjonalne rozwiązania. Od zera przygotujemy dla Ciebie specjalnie dostosowany, indywidualny projekt instalacji oraz w czytelny sposób, krok po kroku dokonamy wyceny całej usługi. 

podpisanie umowy ecohvac Lublin

Krok 4 | Przygotowanie umowy – ustalenie terminu realizacji 

 

Przygotowanie umowy jest kluczowym elementem naszej współpracy, bowiem po dokonaniu i dopięciu wszelkich formalności, bez przeszkód możemy przystąpić do realizacji planowanego zlecenia. Pozostaje tylko ustalić dogodny, zarówno dla Ciebie, jak i dla nas termin, a nasi wyszkoleni specjaliści przyjadą w wyznaczone miejsce, by jak najszybciej rozpocząć proces montażu całej instalacji. 

Krok 5 | Realizacja  

 

Realizacja rozpoczyna się od dostarczenia urządzenia grzewczego oraz przystąpienia do instalacji. Za sprawą naszych doświadczonych fachowców, montaż odbywa się sprawnie i szybko. Oferujemy również możliwość uruchomienia pomp w późniejszym terminie. Nasi specjaliści przekażą też pełną dokumentację, przeprowadzą krótkie szkolenie z obsługi urządzenia oraz udzielą wszystkich niezbędnych informacji dotyczących użytkowania pomp.    

Wszystkie usługi

Pompy
ciepła

Audyty energetyczne

Projektowanie

Wykonawstwo

Nadzór nad wykonawstwem

Proces
współpracy

Skontaktuj się z nami

EcoHVAC

Kontakt

al. Kraśnicka 72,
20-718 Lublin

Formularz Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  EcoHVAC

  Kontakt

  al. Kraśnicka 72
  20-718 Lublin

  Formularz Kontaktowy